Blog Seo - Marketingowy

 • 11 marca 2021

  Serwerownia OVH w ogniu. Pożar wyłączył wiele polskich serwisów

  10 marca 2021 roku nie będzie dobrze wspominać zarówno OVH, jak i jej klienci. W nocy doszło bowiem do pożaru jednej z serwerowni. Jej skutkiem było czasowe zaprzestanie funkcjonowania wielu portali na całym świecie, w tym także z Polski.

  Udostępnij dalej

  Więcej

 • 30 marca 2020

  Google oferuje darmowe kredyty! Do wzięcia 340 milionów dolarów

  Epidemia koronawirusa (COVID-19) sprawia, że zdecydowana większość przedsiębiorców zmaga się z problemami finansowymi. Pomocną dłoń wyciąga do nich koncern Google, który udzieli bezpłatnych kredytów na reklamy. W puli znajdzie się 340 mln dolarów.

  Udostępnij dalej

  Więcej

 • 27 marca 2020

  Wygrani i przegrani koronawirusa. Kto straci a kto zyska na pandemii?

  Z powodu epidemii koronawirusa prognozowane jest mocne wyhamowanie gospodarki. Jednak nie wszystkie firmy odczują znaczący spadek wpływów. Niektóre z nich mogą liczyć na zwiększenie zysków.

  Udostępnij dalej

  Więcej

 • 23 marca 2020

  Facebook zakazuje niektórych typów reklam. Powodem COVID-19

  Obecna epidemia koronawirusa wymusza zmiany nie tylko na właścicielach małych przedsiębiorstw. Do nowej sytuacji dostosowują się także wielkie koncerny. Jednym z nich jest Facebook, który zakazuje niektórych typów reklam.

  Udostępnij dalej

  Więcej

 • 18 marca 2020

  Twitter radzi jak efektownie „ćwierkać” o nowych produktach

  Twitter to portal, który bardziej niż z reklamą nowych produktów, kojarzy się w Polsce z zażartymi dyskusjami politycznymi. By nieco zerwać z tym stereotypem, na koncie Twitter Business pojawiło się kilka rad odnośnie promowania swoich usług.

  Udostępnij dalej

  Więcej

 • 16 marca 2020

  Raport GetHero: Kim jest polski użytkownik TikToka

  TikTok (dawniej Musical.ly) to aplikacja, która nie cieszy się zbyt dużą rozpoznawalnością. Jednak pozory mylą, bowiem tylko w 2019 roku każdego miesiąca korzystało z niej 1,5 miliarda użytkowników każdego miesiąca. A kto i jak korzysta z TikToka w Polsce? Odpowiedzi udziela raport agencji GetHero.

  Udostępnij dalej

  Więcej

 • 22 stycznia 2020

  Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym — strategia dla zdecydowanych

  Inspiracją dla tego wpisu jest raport Gemius dla E-commerce Polska „E-commerce w Polsce 2019” i artykuł Gemius „38% internautów wciąż nie kupuje online – raport „E-commerce w Polsce”.

  Udostępnij dalej

  Więcej

 • 21 stycznia 2020

  Podsumowanie 2019 roku w branży SEO

  Zanim na dobre zaczniemy prognozy na nowy rok, czas na podsumowanie minionego, 2019 roku. Wszyscy wiemy, że SEO to dynamicznie zmieniająca się branża. W ciągu ostatnich 12 miesięcy mieliśmy do czynienia z kilkoma większymi zmianami i wieloma mniejszymi. Mimo to nie jesteśmy szczególnie zaskoczeni.

  Udostępnij dalej

  Więcej

 • 17 czerwca 2019

  Jak zwiększyć ruch w sklepie dzięki Seo – 9 sprawdzonych sposobów

  Jeśli prowadzisz sklep internetowy lub zajmujesz się jego pozycjonowaniem, z pewnością wiesz, że jednym z najbardziej konwertującym źródłem ruchu jest właśnie Google organic. Wiele osób z jednej strony wie, co tak naprawdę należy wykonać w sklepie, aby ten zdobywał nowy ruch, ale z jakiegoś powodu tego nie robią. Inni natomiast nie wiedzą, ale jak tylko […]

  Udostępnij dalej

  Więcej

 • 14 czerwca 2019

  Instagram ułatwia pracę reklamodawcom. Serwis dokonał istotnej zmiany

  Instagram już dawno przestał być tylko i wyłącznie miejscem do dzielenia się swoimi zdjęciami. Od dłuższego czasu serwis aktywnie wspiera reklamodawców, oferując im nowe narzędzia i możliwości. Nie inaczej jest teraz.

  Udostępnij dalej

  Więcej

Strona używa ciasteczek. Potwierdź, aby kontynuować. Nasza Polityka Prywatności więcej

Cookie na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby umożliwić Ci najlepszy sposób przeglądania strony.

Zamknij