1. Fair Play w biznesie

Inwestujemy w budowanie relacji biznesowych opartych na zaufaniu i współpracy, co może generować wartość dodaną. Doradzając naszym Klientom priorytetowo traktujemy ich cele biznesowe. Rozwiązania, które stosujemy są bezpieczne i przejrzyste. Zapewniamy konkretne i trwałe rezultaty. Unikamy technik niekonwencjonalnych, które mogą być ryzykowne dla wizerunku firmy Klienta.

Nie obiecujemy rzeczy, które naszym zdaniem są niemożliwe do osiągnięcia. Odradzamy to, co nie jest przydatne z perspektywy długoterminowej strategii firmy Klienta.

2. Know how, które działa

The First to zespół ekspertów w zakresie reklamy w Internecie, który jest na bieżąco z wszystkimi nowości branżowymi, dzięki czemu nasi Klienci mogą wyprzedzić konkurencję. Coraz więcej naszych Klientów to firmy, których współpraca z innymi agencjami nie przyniosła oczekiwanych rezultatów.

3. Strategia reklamowa szyta na miarę

Opracowujemy strategię indywidualnie dla każdego Klienta. Proponujemy takie działania, które są zróżnicowane zgodnie z celami biznesowymi Klienta i optymalizowane pod kątem dostępnego budżetu.

4. Monitoring rezultatów i analizy ROI

Każde działanie marketingowe ma na celu osiągnięcie konkretnych wyników, z tego powodu zapewniamy stałe śledzenie konwersji i pomiar zwrotu z inwestycji klienta.

5. Zajęliśmy 5 miejsce w Mistrzostwach Pozycjonowania Polski 2013

Wyprzedziliśmy niemal 150 firm w trudnym branżowym konkursie. Było to głośne wydarzenie medialne, które spotkało się z szerokim zainteresowaniem portali internetowych.

6. W roku 2012 zdobyliśmy certyfikat Google AdWords

Certyfikat potwierdził specjalistyczne kwalifikacje naszych pracowników w zakresie prowadzenia kampanii AdWords (linków sponsorowanych).

7. Precyzyjne cele

Wspólnie z Klientem uzgadniamy konkretne cele, a następnie definiujemy plan działania ich realizacji. Po zaakceptowaniu uzgodnień przez obie Strony podpisujemy umowę i przystępujemy do jej wdrożenia.

7 Lat

doświadczenia na rynku

2000

pozycjonowanych fraz

120

firm pod opieką

800

kampanii AdWords

 • 20 maja 2018

  Planujemy rebranding naszej marki a przy okazji przygotowujemy stanowisko targowe na Firmaprzyszlosci.pl, które odbędą się w prestiżowej lokalizacji Torunia CKK Jordanki.

 • 10 lutego 2018

  Do naszego zespołu dołącza Redaktor Cezary Bronszkowski. Teraz publikowane przez nas treści nabiorą zupełnie nowego wymiaru.

 • 18 grudnia 2017

  Życzymy wszystkim klientom i tym, którzy jeszcze naszymi klientami nie są. Zdrowych i Spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 🙂

 • 26 października 2017

  Opracowaliśmy jeszcze dokładniejszy system raportowania kampanii marketingowych. Opiera się on na modelu Analiza. Dzięki temu nasi klienci jeszcze dokładniej wiedzą jakie uzyskują efekty dzięki współpracy z nami.

 • 05 sierpnia 2017

  Opracowaliśmy Unikalny System Autorski White Seo. Teraz łączymy w całość całą naszą wiedzę na temat pozycjonowania. Powstaje strategia, która jest ponadczasowa.

 • 10 czerwca 2017

  Rozpoczynamy współpracę z najlepszym trenerem biznesu jakiego znamy adamgrzesik.pl.

 • 26 lutego 2017

  Kończymy szkolenie z organizacji czasu pracy. Teraz wykonywana przez nas praca, będzie jeszcze bardziej skuteczna.

 • 13 stycznia 2017

  Staliśmy się oficjalnie nowym właścicielem jednego z najstarszych blogów o pozycjonowaniu SeoNinja.pl, gdzie i tak opublikowaliśmy wcześniej szereg popularnych artykułów

 • 18 grudnia 2016

  Życzymy wszystkim Zdrowych Pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

 • 10 września 2016

  Rozpoczynamy negocjacje przejęcia znanego brandu w branży seo. Liczymy na to, że nasze rozmowy zaowocują efektywną inwestycją:)

 • 23 lipca 2016

  Anna Szatan bierze udział w Seebloggers.pl. Wiemy jak ważny jest influencer marketing..

 • 01 czerwca 2016

  Dołącza do nas Miłosz Kraiński – Administrator stron www.

 • 15 lutego 2016

  Na blogu seoninja.pl publikujemy efekt naszych prac seo. Prezentujemy skuteczność naszych zaplecze seo marketingowych. Artykuł wywołuje ogromny ruch i zainteresowanie.

 • 10 grudnia 2015

  W grudniu pracujemy 10 dni krócej, dzięki doskonałej organizacji pracy.

 • 01 listopada 2015

  Do naszego zespołu dołącza Ania z piespop.pl. Dzięki jej pasji do copywritingu publikowane przez nas treści nabierają innego wymiaru:)

Strona używa ciasteczek. Potwierdź, aby kontynuować. Nasza Polityka Prywatności więcej

Cookie na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby umożliwić Ci najlepszy sposób przeglądania strony.

Zamknij