Projekty UE

Szanowni Państwo,

Informujemy, że firma The First Jakub Wasielewski realizuje projekt w ramach Poddziałania 2.3.5 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 Design dla przedsiębiorstw pt. „Dywersyfikacja działalności firmy THE FIRST Jakub Wasielewski poprzez zaprojektowanie i wdrożenie eksperckiej platformy e-learningowej i m-learningowej oraz szkoleń online z zakresu SEO/SEM” (Numer wniosku POIR.02.03.05-04-0001/18).

Celem projektu jest wdrożenie nowej dla firmy usługi w postaci eksperckich szkoleń SEO/SEM. Zaprojektowana platforma e-learningowa i m-learningowa będzie zawierała materiały w postaci video oraz prezentacji z zakresu marketingu internetowego.

Efektem projektu będzie wdrożenie nowej usługi na rynku internetowym, platformy do e-learningu i m-learningu. Nowa e-usługa umożliwi szybkie i efektywne zdobycie wiedzy przez początkujących jak i doświadczonych użytkowników.

Koszt projektu (netto): 195 500,00 zł
Kwota dofinansowania: 161 775,00 zł

Wszystkie postępowania przetargowe w ramach projektu realizowane są zgodnie z zasadą konkurencyjności i publikowane w zależności od wielkości zamówienia na stronie Beneficjenta lub na bazie konkurencyjności pod adresem: https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/

Strona używa ciasteczek. Potwierdź, aby kontynuować. Nasza Polityka Prywatności więcej

Cookie na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby umożliwić Ci najlepszy sposób przeglądania strony.

Zamknij