1. Fair Play w biznesie

Inwestujemy w budowanie relacji biznesowych opartych na zaufaniu i współpracy, co może generować wartość dodaną. Doradzając naszym Klientom priorytetowo traktujemy ich cele biznesowe. Rozwiązania, które stosujemy są bezpieczne i przejrzyste. Zapewniamy konkretne i trwałe rezultaty. Unikamy technik niekonwencjonalnych, które mogą być ryzykowne dla wizerunku firmy Klienta.

Nie obiecujemy rzeczy, które naszym zdaniem są niemożliwe do osiągnięcia. Odradzamy to, co nie jest przydatne z perspektywy długoterminowej strategii firmy Klienta.

2. Know how, które działa

The First to zespół ekspertów w zakresie reklamy w Internecie, który jest na bieżąco z wszystkimi nowości branżowymi, dzięki czemu nasi Klienci mogą wyprzedzić konkurencję. Coraz więcej naszych Klientów to firmy, których współpraca z innymi agencjami nie przyniosła oczekiwanych rezultatów.

3. Strategia reklamowa szyta na miarę

Opracowujemy strategię indywidualnie dla każdego Klienta. Proponujemy takie działania, które są zróżnicowane zgodnie z celami biznesowymi Klienta i optymalizowane pod kątem dostępnego budżetu.

4. Monitoring rezultatów i analizy ROI

Każde działanie marketingowe ma na celu osiągnięcie konkretnych wyników, z tego powodu zapewniamy stałe śledzenie konwersji i pomiar zwrotu z inwestycji klienta.

5. Zajęliśmy 5 miejsce w Mistrzostwach Pozycjonowania Polski 2013

Wyprzedziliśmy niemal 150 firm w trudnym branżowym konkursie. Było to głośne wydarzenie medialne, które spotkało się z szerokim zainteresowaniem portali internetowych.

6. W roku 2012 zdobyliśmy certyfikat Google AdWords

Certyfikat potwierdził specjalistyczne kwalifikacje naszych pracowników w zakresie prowadzenia kampanii AdWords (linków sponsorowanych).

7. Oferujemy dedykowane rozwiązania dla branży SEO.

W roku 2013 stworzyliśmy autorską platformę online dla specjalistów ds marketingu, agencji SEO i pozycjonerów, którzy poszukują skutecznych narzędzi do pozycjonowania swoich firm. Zapraszamy na www.the-first.sklep.pl

8. Precyzyjne cele

Wspólnie z Klientem uzgadniamy konkretne cele, a następnie definiujemy plan działania ich realizacji. Po zaakceptowaniu uzgodnień przez obie Strony podpisujemy umowę i przystępujemy do jej wdrożenia.

5 Lat

doświadczenia na rynku

2000

pozycjonowanych fraz

120

firm pod opieką

800

kampanii AdWords

 • 10 września 2016

  Rozpoczynamy negocjacje przejęcia znanego brandu w branży seo. Liczymy na to, że nasze rozmowy zaowocują efektywną inwestycją:)

 • 23 lipca 2016

  Anna Szatan bierze udział w Seebloggers.pl. Wiemy jak ważny jest influencer marketing..

 • 01 czerwca 2016

  Dołącza do nas Miłosz Kraiński – Administrator stron www.

 • 15 lutego 2016

  Na blogu seoninja.pl publikujemy efekt naszych prac seo. Prezentujemy skuteczność naszych zaplecze seo marketingowych. Artykuł wywołuje ogromny ruch i zainteresowanie.

 • 10 grudnia 2015

  W grudniu pracujemy 10 dni krócej, dzięki doskonałej organizacji pracy.

 • 01 listopada 2015

  Do naszego zespołu dołącza Ania z piespop.pl. Dzięki jej pasji do copywritingu publikowane przez nas treści nabierają innego wymiaru:)

 • 20 października 2015

  wdrażamy system monitorowania i organizowania zadań w dziale technicznym. Teraz organizowany czas pracy będzie jeszcze efektywniejszy  🙂

 • 01 września 2015

  Rozpoczynamy zmianę koncepcji w rozwoju firmy. Rozpoczynamy układanie 10-ciu przykazań firmy The First, które będą fundamentem strategicznego działania.

 • 15 lipca 2015

  Mamy czas urlopu, zatem wypoczywamy i ładujemy akumulatory 🙂

 • 10 maja 2015

  Testujemy nowe narzędzia dzięki będziemy w stanie lepiej personalizować potencjalnych klientów, znajdujących się na naszych i stronach naszych klientów.

 • 28 kwietnia 2015

  Wdrożyliśmy nową stronę internetową. Strona jest szybsza i bardziej intuicyjna, ma nowy layout graficzny, dokonaliśmy także rebrandingu loga

 • 01 marca 2015

  1 marzec br – Firma The First przenosi siedzibę do nowej prestiżowej lokalizacji na toruńskiej Starówce przy ul. Bankowej. Eleganckie i nowocześnie urządzone biuro pozwala na komfortowe spotkania z Klientami.

 • 01 listopada 2014

  Do zespołu dołącza Piotr Szpakiewicz. Specjalista ds. reklamy w internecie

 • 05 marca 2014

  Nawiązujemy współpracę z Mariuszem Kossek, dzięki temu zwiększają się nasze moce przerobowe

 • 01 stycznia 2014

  Rozpoczynamy rok ze świadomością, że żadna zmiana algorytmu nie spowodowała spadków pozycji wśród naszych klientów 🙂 – Wiemy jak zapewnić stabilne pozycje!

Strona używa ciasteczek. Potwierdź aby kontynuować. więcej

Cookie na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby umożliwić Ci najlepszy sposób przeglądania strony.

Zamknij