1. Fair Play w biznesie

Inwestujemy w budowanie relacji biznesowych opartych na zaufaniu i współpracy, co może generować wartość dodaną. Doradzając naszym Klientom priorytetowo traktujemy ich cele biznesowe. Rozwiązania, które stosujemy są bezpieczne i przejrzyste. Zapewniamy konkretne i trwałe rezultaty. Unikamy technik niekonwencjonalnych, które mogą być ryzykowne dla wizerunku firmy Klienta.

Nie obiecujemy rzeczy, które naszym zdaniem są niemożliwe do osiągnięcia. Odradzamy to, co nie jest przydatne z perspektywy długoterminowej strategii firmy Klienta.

2. Know how, które działa

The First to zespół ekspertów w zakresie reklamy w Internecie, który jest na bieżąco z wszystkimi nowości branżowymi, dzięki czemu nasi Klienci mogą wyprzedzić konkurencję. Coraz więcej naszych Klientów to firmy, których współpraca z innymi agencjami nie przyniosła oczekiwanych rezultatów.

3. Strategia reklamowa szyta na miarę

Opracowujemy strategię indywidualnie dla każdego Klienta. Proponujemy takie działania, które są zróżnicowane zgodnie z celami biznesowymi Klienta i optymalizowane pod kątem dostępnego budżetu.

4. Monitoring rezultatów i analizy ROI

Każde działanie marketingowe ma na celu osiągnięcie konkretnych wyników, z tego powodu zapewniamy stałe śledzenie konwersji i pomiar zwrotu z inwestycji klienta.

5. Zajęliśmy 5 miejsce w Mistrzostwach Pozycjonowania Polski 2013

Wyprzedziliśmy niemal 150 firm w trudnym branżowym konkursie. Było to głośne wydarzenie medialne, które spotkało się z szerokim zainteresowaniem portali internetowych.

6. W roku 2012 zdobyliśmy certyfikat Google AdWords

Certyfikat potwierdził specjalistyczne kwalifikacje naszych pracowników w zakresie prowadzenia kampanii AdWords (linków sponsorowanych).

7. Oferujemy dedykowane rozwiązania dla branży SEO.

W roku 2013 stworzyliśmy autorską platformę online dla specjalistów ds marketingu, agencji SEO i pozycjonerów, którzy poszukują skutecznych narzędzi do pozycjonowania swoich firm. Zapraszamy na www.the-first.sklep.pl

8. Precyzyjne cele

Wspólnie z Klientem uzgadniamy konkretne cele, a następnie definiujemy plan działania ich realizacji. Po zaakceptowaniu uzgodnień przez obie Strony podpisujemy umowę i przystępujemy do jej wdrożenia.

5 Lat

doświadczenia na rynku

2000

pozycjonowanych fraz

120

firm pod opieką

800

kampanii AdWords

 • 10 września 2016

  Rozpoczynamy negocjacje przejęcia znanego brandu w branży seo. Liczymy na to, że nasze rozmowy zaowocują efektywną inwestycją:)

 • 23 lipca 2016

  Anna Szatan bierze udział w Seebloggers.pl. Wiemy jak ważny jest influencer marketing..

 • 01 czerwca 2016

  Dołącza do nas Miłosz Kraiński – Administrator stron www.

 • 15 lutego 2016

  Na blogu seoninja.pl publikujemy efekt naszych prac seo. Prezentujemy skuteczność naszych zaplecze seo marketingowych. Artykuł wywołuje ogromny ruch i zainteresowanie.

 • 10 grudnia 2015

  W grudniu pracujemy 10 dni krócej, dzięki doskonałej organizacji pracy.

 • 01 listopada 2015

  Do naszego zespołu dołącza Ania z piespop.pl. Dzięki jej pasji do copywritingu publikowane przez nas treści nabierają innego wymiaru:)

 • 20 października 2015

  wdrażamy system monitorowania i organizowania zadań w dziale technicznym. Teraz organizowany czas pracy będzie jeszcze efektywniejszy  🙂

 • 01 września 2015

  Rozpoczynamy zmianę koncepcji w rozwoju firmy. Rozpoczynamy układanie 10-ciu przykazań firmy The First, które będą fundamentem strategicznego działania.

 • 15 lipca 2015

  Mamy czas urlopu, zatem wypoczywamy i ładujemy akumulatory 🙂

 • 10 maja 2015

  Testujemy nowe narzędzia dzięki będziemy w stanie lepiej personalizować potencjalnych klientów, znajdujących się na naszych i stronach naszych klientów.

 • 28 kwietnia 2015

  Wdrożyliśmy nową stronę internetową. Strona jest szybsza i bardziej intuicyjna, ma nowy layout graficzny, dokonaliśmy także rebrandingu loga

 • 01 marca 2015

  1 marzec br – Firma The First przenosi siedzibę do nowej prestiżowej lokalizacji na toruńskiej Starówce przy ul. Bankowej. Eleganckie i nowocześnie urządzone biuro pozwala na komfortowe spotkania z Klientami.

 • 05 marca 2014

  Nawiązujemy współpracę z Mariuszem Kossek, dzięki temu zwiększają się nasze moce przerobowe

 • 01 stycznia 2014

  Rozpoczynamy rok ze świadomością, że żadna zmiana algorytmu nie spowodowała spadków pozycji wśród naszych klientów 🙂 – Wiemy jak zapewnić stabilne pozycje!

 • 08 listopada 2013

  Wdrożylismy platformę z ofertą dla pozycjonreów i agencji SEO. Oferta chwyciła, zgłaszają się do nas największe i czołowe portale internetowe. Firma zyskuje kolejny fundament – źródło klientów.

Strona używa ciasteczek. Potwierdź aby kontynuować. więcej

Cookie na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby umożliwić Ci najlepszy sposób przeglądania strony.

Zamknij