23 września 2018

Google Moja Firma daje administratorom nową funkcję

Po dodaniu opcji przeglądania statystyk, koncern Google zaprezentował kolejną nowość w Google Moja Firma. Tym razem jest to nieco bardziej kosmetyczna zmiana.

Wpisy a klienci

Google w połowie sierpnia dodał nową opcję, z której mogą korzystać wszyscy użytkownicy Google Moja Firma. Dotyczyła ona przeglądania statystyk umieszczanych postów, co ma pozwolić wyciągać odpowiednie wnioski z publikowanych wpisów. Więcej o tym przeczytasz tutaj.

Szybsze odpowiedzi

Wprowadzona przez Google zmiana dotyczy sposobu odpowiadania na komentarze, a konkretniej mówiąc, ich edycji. Do tej pory właściciel firmy musiał przejść na pulpit Google Moja Firma, znaleźć odpowiedź i dopiero wtedy ją edytować. Teraz odpowiedzi będzie można zmieniać bezpośrednio w „Panelu wiedzy”. Ta mała, i pozornie nieistotna, aktualizacja, z pewnością zostanie doceniona przez użytkowników. Przyda się, gdy będziemy chcieli szybko poprawić błędy stylistyczne, gramatyczne czy ortograficzne naszych komentarzy.

Brak oficjalnej informacji

O nowej aktualizacji Google oficjalnie nie poinformował. Skąd więc o niej wiemy? Wszystko za sprawą Bena Fishera, który poinformował o niej na swoim twitterowym koncie.

Jak widzimy na powyższym tweecie, przycisk „edytuj” pojawił się pod odpowiedzią właściciela firmy do recenzji jednego z klientów, znajdującej się w wynikach wyszukiwania.

Źródło: Twitter

Udostępnij dalej

Podobał Ci się artykuł?

Zobacz naszą ofertę!

Dodaj komentarz

Strona używa ciasteczek. Potwierdź, aby kontynuować. Nasza Polityka Prywatności więcej

Cookie na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby umożliwić Ci najlepszy sposób przeglądania strony.

Zamknij