Kariera

Copywriter w Agencji Seo The-First.pl

Zakres obowiązków:

Tworzenie tekstów o różnej tematyce
Redagowanie treści na strony internetowe
Wysyłanie treści do publikacji na portalach internetowych
Tworzenie haseł reklamowych
Prowadzenie blogów i profili firmowych w mediach społecznościowych

Oczekiwania:

Tzw. „lekkie pióro”
Umiejętność tworzenia tekstów o różnej tematyce
Umiejętność pracy pod presją czasu
Preferujemy wykształcenie humanistyczne
Znajomość CMS WordPress

Oferujemy:

Interesującą pracę w branży SEO
Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń
Pracę w biurze w godzinach 9:00 – 17:00
Zatrudnienie w oparciu o umowę o umowę o pracę
Jesteśmy otwarci na pracowników z niepełnosprawnością

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy wysyłać na adres: praca (malpa) the-first.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Strona używa ciasteczek. Potwierdź, aby kontynuować. Nasza Polityka Prywatności więcej

Zamknij